بهترین ها حق شماست
بهترین ها حق شماست. پوست خود را به دست غیر متخصصین نسپارید. انجام خدمات پوستی توسط غیر متخصصین،پوست شما را دچار ضایعات جبران ناپذیرو خسارات مالی فراوان می کند. آیا می دانید فقط متخصصین پوست دارای شماره عضویت از انجمن متخصصین پوست ایران و مهر و سربرگ با آرم ونشان مشخص هستند. .
مطب دکتر ابوالفتح محرابیان
تهران _ انتهای خیابان مطهری _ نرسیده به خیابان شریعتی _ پلاک 11 _طبقه بالای داروخانه شبانه روزی مطهر _ واحد 7 ساعت 4 تا 8 بعد از ظهر همه روزه تلفن 88427630
لاغری موضعی و کاهش سایز
لاغری موضعی ، کاهش سایز،لیفتینگ و درمان سلولیت را با دستگاههای پیشرفته ما تجربه کنید.
اخم کردن ممنوع !
آیا می دانید با چهره ای بدون اخم وچروک در روابط عمومی خود نفوذ بهتر و بالاتری داشته واعتماد به نفس بیشتری پیدا خواهید نمود؟ چهره ای بدون اخم با تزریق بدون درد مارک های معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت بوتاکس 88427630 بعد از ظهر ها ساعت 4 تا 8
برداشت خال
برداشت خالها و لکهای پوستی بدون جراحی با لیزر پیشرفته CO2سوپر پالس واولتراپالس
 
لاغری موضعی و کاهش سایز


از ویژگیهای مهم لاغری موضعی با استفاده از دستگاهای  لاغری (powershapeوmegason) که ازمکانیسمهای واکیوم،رادیوفرکوانسی ولیزر کم توان استفاده میکنند،امکان لاغری در قسمتهای دلخواه، ایجاد تناسب اندام و کاهش سایز متناسب با نیاز هر فرد می باشد.

به نحوی که با استفاده از تکنیکهای ویژه فوق می توان بدون نیاز به رژیم های سخت غذایی و بدون اثر بر لاغری صورت یا شل شدن پوست بدن به کاهش سایز بالاتنه، شکم، باسن، پهلوها و رانها دست یافت. همچنین این روش برای افرادی که به صورت عمومی چاق نیستند و فقط در نواحی خاص بدن چاقی موضعی دارند ونیز سلولیت که فرورفتگیهای پوست پرتغالی شکل در شکم باسن و ران های خانم ها می باشد، کاربرد دارد.

دستگاه لاغری موضعی برای کاهش وزن نیست بلکه برای کاهش سایز است دستگاه را می توان برای غبغب ، پشت ، بازو ، شکم ، ران ، باسن و غیره استفاده کرد. از آنجایی که می توان سیستم را برای نواحی که چربی دارند مستقیما استفاده کرد نتیجه به صورت محسوس توسط بیمار مشاهده می گردد.
وضعیت تابش پرتو لیزر به چربیهای زیر پوست در این دستگاه در مقایسه با انواع مشابه به صورتی است که عمق نفوذ لیزر به دلیل شکل تابش آن عمقی تر و موثرتراست.این روش باید هفته ای 2 بار انجام شود.

تعداد جلسات برای هر 15 کیلوگرم اضافه وزن تقریبأ حدود 15 جلسه است.مزیت مهم این دستگاه لیفت همزمان پوست با لیزر کردن چربی است. ، این دستگاه هیچگونه عوارض جانبی ندارد ، سالهاست که تاثیرات لیزر کم توان به صورت علمی طی آزمایشات متعدد اثبات و ثبت شده است.در این روش همراهی رژیم غذائی نقش  بسزائی دارد.

در صورتی که بیمار از رژیم درست و مناسبی پیروی کند از جلسات 9-10 می توان از  تابش هفته ای یک بار استفاده کرد.نظم جلسات در پاسخ درمانی بسیار مهم است.بعد از پایان دوره چنانچه وزن بیمار در حد مطلوب باشد برای عدم باز گشت سلولیت تا 6 ماه بیمار ماهی یک بار تابش خواهد داشت.در صورت اضافه وزن های بالای 15 کیلو گرم دوره های جدید لازم است.

نوشیدن آب روزانه تا بیش از 10 لیوان توصیه می شود.مصرف ویتامین هایE , C توصیه می شود.ورزش و فعالیت بخصوص در فاصله 6 -8 ساعت بعد از لیزر در بهبودی کیفیت درمان موثر هستند..داشتن رژیم  کم چرب جهت سهولت متابولیسم چربی های مورد تهاجم قرار گرفته در سهولت درمان موثر است.کاهش سایز بعد از 10 جلسه2 تا 4 سایز بسته به منطقه و موضع لاغری(4 تا 8 سانت).

تعیین نوبت مطب:09333637893

021-88421294عصر روزهای فرد

 

مطالب مرتبط :

نظر شما

نام * :
پست الكترونيكي * :
وب سایت :
نظر *:
  کد امنیتی را وارد نمایید :
اختصاصي براي مدير سايت ( درصورت انتخاب اين گزينه نظر شما در وب سايت ديده نخواهد شد )
لطفا از ارسال سوالات پزشکی در این صفحه خودداری نمائید . به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .

صفحه اصلي
خدمات ما
مقالات
گالري عكس
سوالات پزشکی كاربران
پيام هاي كاربران
سايت هاي مرتبط
جستجوی مطالب
 
 
 
Isfahan University of Medical sciences