دکتر ابوالفتح محرابیان

متخصص پوست و مو


برداشت خال

اخم کردن ممنوع !

لاغری موضعی و کاهش سایز

بهترین ها حق شماست

مطب دکتر ابوالفتح محرابی

لاغری موضعی و کاهش سایز

از ویژگیهای مهم لاغری موضعی با استفاده از دستگاهای لاغری (powershapeوmegason) که ازمکانیسمهای واکیوم،رادیوفرکوانسی ولیزر کم توان استفاده میکنند،امکان لاغری در قسمتهای دلخواه، ایجاد تناسب اندام و کاهش سایز متناسب با نیاز هر فرد می باشد.

به نحوی که با استفاده از تکنیکهای ویژه فوق می توان بدون نیاز به رژیم های سخت غذایی و بدون اثر بر لاغری صورت یا شل شدن پوست بدن به کاهش سایز بالاتنه، شکم، باسن، پهلوها و رانها دست یافت. همچنین این روش برای افرادی که به صورت عمومی چاق نیستند و فقط در نواحی خاص بدن چاقی موضعی دارند ونیز سلولیت که فرورفتگیهای پوست پرتغالی شکل در شکم باسن و ران های خانم ها می باشد، کاربرد دارد.

دستگاه لاغری موضعی برای کاهش وزن نیست بلکه برای کاهش سایز است دستگاه را می توان برای غبغب ، پشت ، بازو ، شکم ، ران ، باسن و غیره استفاده کرد. از آنجایی که می توان سیستم را برای نواحی که چربی دارند مستقیما استفاده کرد نتیجه به صورت محسوس توسط بیمار مشاهده می گردد.
وضعیت تابش پرتو لیزر به چربیهای زیر پوست در این دستگاه در مقایسه با انواع مشابه به صورتی است که عمق نفوذ لیزر به دلیل شکل تابش آن عمقی تر و موثرتراست.این روش باید هفته ای 2 بار انجام شود.

تعداد جلسات برای هر 15 کیلوگرم اضافه وزن تقریبأ حدود 15 جلسه است.مزیت مهم این دستگاه لیفت همزمان پوست با لیزر کردن چربی است. ، این دستگاه هیچگونه عوارض جانبی ندارد ، سالهاست که تاثیرات لیزر کم توان به صورت علمی طی آزمایشات متعدد اثبات و ثبت شده است.در این روش همراهی رژیم غذائی نقش بسزائی دارد.

در صورتی که بیمار از رژیم درست و مناسبی پیروی کند از جلسات 9-10 می توان از تابش هفته ای یک بار استفاده کرد.نظم جلسات در پاسخ درمانی بسیار مهم است.بعد از پایان دوره چنانچه وزن بیمار در حد مطلوب باشد برای عدم باز گشت سلولیت تا 6 ماه بیمار ماهی یک بار تابش خواهد داشت.در صورت اضافه وزن های بالای 15 کیلو گرم دوره های جدید لازم است.

نوشیدن آب روزانه تا بیش از 10 لیوان توصیه می شود.مصرف ویتامین هایE , C توصیه می شود.ورزش و فعالیت بخصوص در فاصله 6 -8 ساعت بعد از لیزر در بهبودی کیفیت درمان موثر هستند..داشتن رژیم کم چرب جهت سهولت متابولیسم چربی های مورد تهاجم قرار گرفته در سهولت درمان موثر است.کاهش سایز بعد از 10 جلسه2 تا 4 سایز بسته به منطقه و موضع لاغری(4 تا 8 سانت).

تعیین نوبت مطب:09333637893 021-88421294عصر روزهای فرد


نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
خدمات مامقالاتصفحه اصلیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانسایتهای دیگر